BHP Lublin na Facebooku
BHP Lublin na facebooku
Jesteś zadowolony z naszych usług? Daj plusa:
adres e-mail: biuro@bhplublin.pl | tel. 508 764 679

Wypadki przy pracy

Kontakt:

Usługi BHP Lublin

Tel.+(48) 508 764 679
e-mail: biuro@bhplublin.pl
NIP: 712 179 00 45

Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Śląsk

Wypadki przy pracy, choroby zawodowe

Oby taka konieczność nie wystąpiła, ale jeżeli już zdarzyło się nieszczęście warto zwiększyć swoje szanse na wyjście obronną ręką z opresji. Dlatego w interesie naszych Klientów proponujemy im prowadzenie wypadki przy pracy BHP swoich spraw przez zespół naszych specjalistów, a tam gdzie jest to wskazane przez radcę prawnego, specjalizującego się w prawnej ochronie pracy.
Na niebezpieczeństwo, wbrew pozorom, są narażeni wszyscy. Także pracownicy biurowi. Zdawałoby się, że nie ma lepszej pracy niż praca za biurkiem. Pozornie. Najnowsze wyniki badań są alarmujące. Zaledwie 1 % stanowisk pracy w polskich biurach jest przystosowana do potrzeb pracowników.

Ponad 90% pracowników biurowych uskarża się na chroniczne bóle kręgosłupa (dyskopatia, skrzywienie kręgosłupa, przykurcze mięsni nóg). Ponad 80% osób ma problemy ze wzrokiem. Nikt nie jest od narażenia na choroby zawodowe i wypadki przy pracy. Jednymi z najczęściej spotykanych dolegliwości, na które skarżą się pracownicy są:

 • Usztywnienie mięśni (przede wszystkim karku) spowodowane nieprawidłową pozycją podczas pracy przy komputerze oraz złym ustawieniem monitora.
 • Podrażnienie skóry wywołane ciągłym bombardowaniem dodatnio naładowanymi cząsteczkami kurzu, które są odpychane przez monitor w kierunku operatora.
 • Alergie nasilające się na stanowisku pracy lub w jego bezpośrednim otoczeniu
 • Poronienia i dolegliwości menstruacyjne zdarzają się ponad 2 razy częściej tym kobietom,
  które spędzają przy komputerze ponad 20 godzin tygodniowo.
 • Impotencja i trudności z zajściem w ciążę.
 • Zaburzenia krążenia i zespół cieśni nadgarstka.
 • Podrażnienie błony śluzowej oczu, nosa i krtani będące wynikiem dużym stężeniem ozonu
  w powietrzu, tam, gdzie stosowane są drukarki laserowe.
 • Dotkliwy, piekący ból przedramienia, ramienia, szyi i łopatki; obrzęk, usztywnienie, bezwład spowodowany zespołem urazów wywołanych jednostronnym, chronicznym przeciążaniem kończyn górnych na odcinku dłoń-bark.

Przydarzył ci się wypadek przy pracy, wypadek w drodze do pracy lub w drodze z pracy?
Twój stan zdrowia pogarsza się? Twoje samopoczucie ulega ciągłemu pogorszeniu?

Może należeć ci się jednorazowe odszkodowanie, renta z tytułu niezdolności do pracy lub rodzinna renta wypadkowa. Uważasz, że ZUS nie uznał Twoich praw? Firma zwolniła Cię dyscyplinarnie?

Zwróć się do nas z prośbą o pomoc. Nasz radca prawny specjalizuje się w prawie pracy, sprawach związanych z ZUS i zajmie się Twoim przypadkiem.

Chcesz uchronić się od procesów sądowych z pracownikami? Boisz się mandatu nałożonego przez Państwową Inspekcję Pracy? Zminimalizuj ryzyko. Zwróć się do nas. Zajmiemy się Twoimi sprawami w sposób profesjonalny. To dla nas chleb powszedni.

szkolenia bhp Warszawa

Wypadki przy pracy

Formularz kontaktowy.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania. Więcej znajdziesz w polityce prywatności.

Copyrights © bhplublin.pl